Preskúmanie BlackBerry Bold Touch 9900

Preskúmanie BlackBerry Bold Touch 9900

S Apple iPhone 4 a Android superphones od viacerých výrobcov dostať všetky zábavu v smartphone na trhu, Research in Motion rozhodol úrovni hracie pole prichádza s niekoľkými novými zariadeniami s vylepšeným hardvéru na doplnenie značky spoločnosti výprask novú verziu svojho operačného systému.

S vnútorného disentu a postavení jeho stabilný mobilných telefónov v súčasnom trhu trhaniu spoločnosť, spoločnosť RIM nakoniec museli zúfalé kroky urobiť sám, a tým rozšírenie svojho radu smartfónov, stále relevantné.

Jedným z nedávno vydaných zariadení od spoločnosti RIM je BlackBerry Bold Touch 9900, najnovší člen jeho odvážnej rady zariadení. Rýchly pohľad na zariadenie odhaľuje vylepšené špecifikácie a dizajn estetiky pripomínajúce BlackBerry Bold 9000.

V porovnaní s celými zariadeniami s dotykovou obrazovkou majú mobilné telefóny s QWERTY klávesnicou mierne hrubšie, ale odvážny dotyk 9900 pri 115 x 65 x 10. 5 mm stále dokáže udržať tenký profil. Pri gramoch 130 sa zariadenie cíti správne, keď sa drží, zatiaľ čo súčasne dokáže vyvolať dojem pevnosti.

Na hornom okraji telefónu sa nachádza tlačidlo uzamknutia obrazovky, zatiaľ čo tlačidlo hlasitosti a pohodlie zaberajú pravú stranu.

Ľavá strana zariadenia obsahuje port microUSB a štandard 3. 5 mm headset jack plus ďalšie pohodlie kľúč, zatiaľ čo v spodnej časti zariadenia má len mikrofón dierku.

Pokiaľ ide o specs list, RIM samozrejme je gunning na vrchol s typom komponentov, ktoré lemujú črevá tučným dotykom 9900. Telefón bol obdarený QualComm MSM8655 SnapDragon chipset, ktorý obsahuje 1GHz procesor Scorpion a špecializované Adreno 205 GPU v SOC (System-on-a-Chip) architektúry.

Procesor Scorpion Bold Touch 9900 je spárovaný so 768 MB pamäte RAM, zatiaľ čo vnútorná pamäť zariadenia je veľmi veľkorysá 8GB. Ak by to bolo nedostatočné, rozšírenie pamäte je možnosťou využitia vyhradeného slotu na kartu Bold Touch 9900, ktorý podporuje vysokokapacitné karty microSD až do 32GB.

Displej-múdry, odvážny dotyk 9900 balenie 2. 8-palcový TFT kapacitný dotykový panel s vylepšeným rozlíšením 640 x 480 pixelov a 16M farieb.

S týmto druhom rozlíšenia naplneného do malého displeja, ako je tučný dotyk 9900, hustota pixelov dosahuje ohromujúci 287ppi. S ohľadom na túto skutočnosť sú obrázky živšie, zatiaľ čo texty sú veľmi jasné a podrobné okrem toho, že majú nadpriemerné pozorovacie uhly a slušnú čitateľnosť slnečného svetla.

Nielen to, že displej má integrované snímače (ktoré zvyčajne vidíme v zariadeniach Android) ako akcelerometer a snímače blízkosti pre pridanú funkčnosť. Tiež, ovládacie prvky, ktoré sedieť pod displejom Bold Touch 9900 teraz sú citlivé na dotyk, zatiaľ čo optický trackpad na slúchadlá, práca v kombinácii s dotykovou obrazovkou, robí navigačného prístroja je užívateľské rozhranie, veľa hladšia a oveľa jednoduchšie.

Pohybujúce sa na jeho klávesnicu, černice boli vždy zbraň výberu správ fanatikov, pretože ich vynikajúce QWERTY klávesnice. Odvážny dotyk 9900 nie je výnimkou a RIM tvrdí, že klávesnica zariadenia je najlepšia, s ktorou kedy prišli. Stručne povedané, rovnako ako predchádzajúce odvážne modely, klávesnica na odvážnom dotyku 9900 je jednoducho zomrieť.

Kamerové oddelenie Bold Touch 9900 tiež dostal narazil.

Zariadenie balí zadný 5-megapixlový snapper s LED bleskom a funkciami, ako je detekcia tváre, stabilizácia obrazu a geotagging. Má tiež video režim, ktorý vám umožní zachytiť 720p videoklipy.

Pokiaľ ide o operačný systém, Bold Touch 9900 prevádzkuje BlackBerry OS 7, najnovšiu iteráciu známeho operačného systému. Táto verzia operačného systému prináša do tabuľky nové funkcie a vylepšenia. Okrem toho sa BBOS 7 môže pochváliť aj upravenou ikonou, ktorá nejako rozhodne vyzerá lepšie.

Životnosť batérie Bold Touch 9900 je výnimočná aj so zariadením, je 1230 mAh Lithium-Ion power pack dáva telefón čas hovoru až takmer 6 hodín a pohotovostný čas až 307 hodín.

Celkovo vzaté, BlackBerry Bold Touch 9900 je veľmi schopný slúchadlo. Je zrejmé, že bude apelovať na BlackBerry fanatikov, ktorí majú radi bezproblémovú integráciu e-mailov, ktorú ponúka výskum v pohybe. Podnikoví používatelia na druhej strane nájdu odvážny dotyk 9900 viac interaktívne zariadenie, ktoré ponúka vylepšené prehliadanie webu zážitok, ktorý nie je zlá vec.

All-in-all, to je schopný zariadenie pre podnikanie medzeru na trhu. Spotrebitelia, ktorí majú záujem o ďalšie funkcie okrem klávesnice QWERTY a integrácie e-mailov (ako sú médiá a hranie hier), sa pravdepodobne rozhodnú pre niečo iné pre potreby svojich smartfónov.