Preskúmanie HTC Sensation

Preskúmanie HTC Sensation

V minulosti bol HTC len originálnym výrobcom dizajnu, ktorý vyrábal zariadenia, ktoré boli označené inou firmou. Napriek tejto skutočnosti bola Taiwanská spoločnosť vždy v popredí smartphone revolution. A teraz, keď sa HTC rozhodla predať svoju vlastnú značku smartfónov, môžeme si byť istí, že môžeme očakávať to najlepšie vzhľadom na skúsenosti, ktoré spoločnosť má.

So súťažou o nadvládu trhu smartphone ako bezohľadný ako vždy, HTC urobila svoju nadradenosť cítil tým, že prichádza s HTC Sensation. Navrhnutý tak, aby na iPhone 4 spolu s inými Android superphones ako napríklad Samsung Galaxy S II, skúsenosti a rodokmeň, z HTC je to, čo je zálohovanie toto zariadenie.

To bolo povedané, poďme sa pozrieť na to, čo HTC Sensation ponúka vykuchaním z luku na zadok. Prečítajte si o to získať úplné podrobnosti.

Dizajn-múdry, HTC Sensation balenie nezameniteľný klasický HTC vzhľad a opatrenia 126. 1 x 65. 4 x 11. 3 mm. horný okraj slúchadla obsahuje tlačidlo napájania / uzamknutia spolu so štandardným 3. Konektor slúchadiel 5 mm, zatiaľ čo jeho ľavá strana obsahuje ovládač hlasitosti a nabíjací port microUSB telefónu. Pravá strana pocitu nemá na ňom nič a spodná časť zariadenia je tam, kde je mikrofónová dierka.

Poťažkať-múdry, Pocit tipy váhy na 148 gramov a je radosť držať v dlane vašej ruky vzhľadom na skutočnosť, že jeho hmotnosť je dokonale a rovnomerne. So svojimi zaoblenými hranami je zariadenie veľmi pohodlné na držanie a nevykopáva sa do dlaní.

To tiež vytvára dojem, že je dobre postavený a je veľmi robustný. Okrem toho, aj keď stlačíte ľubovoľnú časť zariadenia, všimnete si, že z prístroja nevychádza ani jeden škrípanie alebo stonanie sťažnosti. Stručne povedané, HTC Sensation je pevne postavený, ako sa dá dostať.

Pokiaľ ide o ŠPECIFIKÁCIE, komponenty, ktoré číhajú pod kapotou HTC Sensation, sú veľmi pôsobivé, prinajmenšom. Čerpá energiu z dvojjadrového procesora QualComm MSM 8260 SnapDragon s rýchlosťou hodín 1. 2 GHz. Procesor je zase spárovaný so 768 MB pamäte RAM, zatiaľ čo grafické práce sa starajú o vyhradený GPU Adreno 220 slúchadla.

Pre vaše potreby ukladania, pocit balenie pomerne žalostný 1GB palubnej pamäte. To samozrejme by sa ukázalo ako nedostatočné, najmä ak je používateľ multimediálny fiend, ale vyhradený slot pre mediálne karty, ktorý podporuje karty microSD až do 32GB, sa stará o rozšírenie pamäte.

Zobrazenie pocitu sa považuje za jeho korunujúcu slávu. Humongous 4. 3-palcový superlcd kapacitný dotykový displej telefónu zaberá väčšinu svojho predného panelu a balenie 960 x 540 QHD rozlíšenie. Má zvyčajne pole senzorov, ako je blízkosť, akcelerometer a gyrosensor pre pridanú funkčnosť a podpory pre multi-dotykový vstup je daná.

Keď je v interiéri, kvalita obrazu na displeji pocitu je skvelá.

Nemusí to byť tak dobré ako panel AMOLED z hľadiska nasýtenia a kontrastu, ale stále dokáže zapôsobiť. Pričom slúchadlo vonku robí veci trochu problematické hoci. Čitateľnosť slnečného svetla nie je tak pôsobivá, pretože zobrazenie slúchadla má tendenciu byť trochu reflexné.

Pokiaľ ide o oddelenie kamery, pocit má dvojité kamery.

Hlavným fotoaparátom Sensation je jeho 8-megapixlový strelec, ktorý má autofokus a dvojaký LED blesk. Počas snímania, strelec je schopný zachytiť snímky, až do 3264 x 2448 pixelov, ale zapnite ho do režimu videa a ukazuje do kamery schopné nahrávanie 1080p video klipy na 30 snímok za sekundu so stereo nahrávanie zvuku. Sekundárna kamera na druhej strane je jej predná kamera neopísateľná VGA, ktorá sa dá použiť na videohovory.

Pocit lode s Androidom 2. 3 Perníkový operačný systém, ktorý je zase prekrytý vlastným zmyslom HTC v3. 0 užívateľské rozhranie (UI). S touto verziou Android poháňaný pôsobivé komponenty pocit, jedinou výzvou tento telefón bude čeliť hľadá veci, ktoré by mohli skutočne napadnúť.

To bolo povedané, výkon pocit je veľmi elegantný.

Aplikácie začala takmer okamžite, prehliadanie webu bol maslový hladký a zaostáva a koktanie boli držané na minimum takmer neexistujúce. Celkovo vzaté, pocit bol schopný dodať solídny a hviezdny výkon.

Aby som to všetko zabalil, dovoľte mi zatvoriť tým, že HTC Sensation si zaslúži svoju pozíciu ako vlajkovú loď taiwanskej spoločnosti. Má veľmi pôsobivé špecifikácie napchaté vo svojom tele, ktoré sa môže pochváliť klasickým dobrým vzhľadom. Stručne povedané, je to krása na vonkajšej strane a zviera na vnútornej strane.

Ktorý uviedol, že je zrejmé, že HTC je jasne uvedením jeho zámery dominuje smartphone na trhu, a tým prichádza s HTC Sensation, o Taiwanskej spoločnosti len umiestnený výkričník na konci tohto vyhlásenia.